1
Jarrow v Vauxhall Motors
2
Bottesford Town v West Allotment Celtic
3
Nostell MW v Wythenshawe Town
4
Seaham Red Star v Yorkshire Amateur
5
Thornaby v Billingham Town
6
Shildon v West Didsbury & Chorlton
7
Longridge Town v Crook Town
8
Knaresborough Town v Stockton Town
9
Penistone Church v Bridlington Town
10
Rylands v Bootle
11
Selby Town v Cheadle Town
12
Padiham v Bishop Auckland
13
Abbey Hey v Barnoldswick Town
14
Sunderland Ryhope CW v Ashton Athletic
15
Chadderton v Guisborough Town
16
Winterton Rangers v Consett
17
Maine Road v Glasshoughton Welfare
18
Charnock Richard v Lower Breck
19
Grimsby Borough v Hemsworth MW
20
Leicester Road v Walsall Wood
21
Droitwich Spa v Whitchurch Alport
22
Newark Flowserve v Heather St Johns
23
GNP Sports v Malvern Town
24
Abbey Hulton United v Lutterworth Town
or
Alsager Town
25
Ollerton Town v Holbeach United
26
Kimberley MW v Sherwood Colliery
27
Lichfield City v Dudley Town
28
Atherstone Town v Sandbach United
29
Brackley Town Saints v West Bridgford
30
Shawbury United v Uttoxeter Town
31
Birstall United Social v Boldmere St Michaels
32
Gresley v Rugby Town
33
Pinchbeck United v Worcester City
34
AFC Mansfield v Hanley Town
35
Haughmond v Loughborough University or Ingles
36
Dunkirk v Hucknall Town
37
Racing Club Warwick v Long Eaton United
38
Clay Cross Town or Gedling MW v Cottesmore Amateurs S&S
39
Barrow Town v Congleton Town
40
Quorn v Rocester
41
New Salamis v Eynesbury Rovers
42
March Town United v Rothwell Corinthians
43
Stansted v Aylesbury Vale Dynamos
44
Risborough Rangers v FC Clacton
45
Tring Athletic v Woodbridge Town
46
Broadfields United v Walthamstow
47
Mildenhall Town v Crawley Green
or
Newmarket Town
48
Norwich United v Peterborough Northern Star
49
AFC Hayes v FC Broxbourne Borough
50
Flackwell Heath v Colney Heath
51
Leighton Town v Hadleigh United
52
White Ensign v Buckingham Athletic
53
Hadley v Milton Keynes Robins
54
Wroxham v Baldock Town
55
Northampton On Chenecks v Kirkley & Pakefield
56
Whitton United v Long Buckby
57
Huntingdon Town v Frenford
58
Biggleswade United v Saffron Walden Town
59
Wellingborough Town v Takeley
60
Oxhey Jets v Hackney Wick
61
Harborough Town v Enfield
or
Hillindon Borough
62
Coggeshall United v Brantham Athletic
63
Lopes Tavares London v Stanway Rovers
64
Southall v Knaphill or Tunbridge Wells
65
Chatham Town v Beckenham Town
66
Egham Town v Binfield
67
Raynes Park Vale v Horndean
68
Sheppey United v Corinthian
69
Peacehaven & Telscombe v Glebe
70
Welling Town v Erith & Belvedere
71
Westside v Deal Town
72
Bedfont & Feltham v Colliers Wood United
73
Sporting Club Thamesmead v Ascot United
74
Fisher v Molesey or Greenwich Borough
75
Kennington v Crowborough Athletic
76
Punjab United v Newhaven
77
Mile Oak v Redhill
78
Seaford Town v Horley Town
79
Rusthall v Worthing United
80
Sutton Common Rovers v Snodland Town
81
Eastbourne Town v Horsham YMCA
82
Christchurch v Brimscombe & Thrupp
83
Bradford Town v Lymington Town
84
Cullompton Rangers v AFC Portchester
85
Newport (IW) v Bridgwater Town
86
Westbury United v Badshot Lea
87
Malmesbury Victoria v Roman Glass St George
88
Torpoint Athletic v Saltash United
89
Tavistock v Shepton Mallet
90
Warminster Town v East Cowes Victoria Athletic
91
Bitton v Tadley Calleva
92
Bournemouth v Sherborne Town or Petersfield Town
93
Longlevens v Cowes Sports
94
Romsey Town v Plymouth Parkway
95
Bishop’s Cleeve v Brockenhurst
96
Helston Athletic v Falmouth Town
97
Camelford v Buckland Athletic
98
Bovey Tracey v Abingdon United
99
Downton v Thornbury Town
100
Shrivenham or Clanfield 85 v Fairford Town
101
Exmouth Town v Portland United
102
Newton Abbot Spurs v Westfields
|